فروشگاه استیل ابزار در فروردین ماه سال ۱۳۸۴ توسط  مهندس سید هادی رحیمی در قلب بازار ابزار ایران ( میدان حسن آباد ) با اولویت واردات و توزیع ابزار آلات ،جابجایی کالا از قبیل زنجیر ،سیم بکسل ،انواع جرثقیل های برقی و دستی و انواع جک( جک پالت، جک سوسماری، استاکر و …) تاسیس گردید و با تکیه بر مدیریت علمی و دقیق و استفاده از پرسنل جوان و تحصیل کرده و همچنین استفاده از تجربه بزرگان بازار ابزار به سرعت در این زمینه پله های ترقی را طی نمود. به نحوی که پس از گذشت سه سال ( به گواهی مرکز آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران) به بزرگترین وارد کننده ابزار آلات جابجایی ( جرثقیل، زنجیر، سیم بکسل و …) در ایران تبدیل گردید.
از سال ۱۳۸۷ با توجه به افزایش سرمایه و با توجه به دارا بودن بزرگترین زنجیره فروش در سراسر ایران ،استیل ابزار دامنه فعالیت خود را گسترش داد و علاوه بر ادامه فعالیت واردات در زمینه قبلی با پذیرفتن نمایندگی فروش و توزیع برند های معتبر ابزار در ایران از قبیل (Hyundai , Active , Strong , …) تبدیل به یکی از بزرگترین فروشندگان و توزیع کنندگان ابزار آلات صنعتی در سراسر ایران گردید، به طوری که هم اکنون سبد کالایی استیل ابزار شامل طیف وسیعی از جمله انواع کارواش های خانگی و صنعتی، انواع کمپرسورهای باد، انواع اینورترهای جوش کاری، انواع دریل فرز، مولد های تولید برق و … می باشد.
تا سال ۱۳۹۳ مشتریان مجموعه استیل ابزار عمدتا ابزار فروشان سراسر ایران و  کارخانجات بزرگ صنعتی بودند.
از این سال به بعد با توجه به سرعت بالای گسترش استفاده از فضای مجازی و استفاده از تلفن های هوشمند و تمایل مشتریان به خرید مستقیم و بی واسطه، مدیریت استیل ابزار به فکر راه اندازی سایت جامع فروش ابزار آلات و فروش مستقیم کالا به کلیه متقاضیان از قشر های مختلف جامعه افتاد.
در سال های اخیر مجموعه استیل ابزار علاوه بر حفظ فعالیت قبلی خود مبنی بر پخش عمده ابزار آلات به سایر ابزار فروشان و تامین ابزار مورد نیاز کارخانجات بزرگ صنعتی و همچنین تامینکالاهای سایر سایت های فروش اینترنتی ، بسیاری از کالاهای خود را به طور مستقیم از طریق سایت www.steelabzar.com در اختیار مشتریان و کاربران محترم ابزار قرار می دهد.
مدیریت مجموعه استیل ابزار برای مشتریانی که به طور مستقیم از سایت این مجموعه خرید کنند امتیازات ویژه ای از قبیل افزایش زمان گارانتی، ارسال رایگان(در صورت رعایت میزان حداقل خرید)، مشاوره تخصصی با کارشناسان ، خدمات پس از فروش ویژه و تضمین قیمت را در نظر گرفته است.
همچنین کاربرانی که به طور مستقیم از سایت ما خرید می کنند این امکان را دارند که ظرف مدت سه روز کاری )به شرط  عدم استفاده از کالای خریداری شده و سالم بودن بسته بندی )کالای خود را تعویض و یا حتی مرجوع نمایند.
مجموعه استیل ابزار سعی دارد به زودی با به روز کردن سیستم فروش خود و امکان پرداخت آنلاین کاربران خود را از مزایای این فروش نیز بهره مند سازد.
در حال حاضر شما کاربران گرامی می توانید با تماس مستقیم با تلفن های ۶۶۷۴۸۰۸۰-۰۲۱ و ۶۶۷۴۸۰۹۰-۰۲۱ و هم چنین ارتباط از طریق تلگرام که به راحتی از طریق صفحات متعددی در سایت امکان پذیر شده است پس از مشاوره و اطلاع از قیمت، خرید خود را نهایی کنید.

رضایت و اعتماد مشتری رمز بقای «استیل ابزار» می باشد.

 

مدیریت استیل ابزار
مهندس سید هادی رحیمی
تلفن: ۰۲۱۶۶۷۴۸۰۸۰
فکس: ۰۲۱۶۶۷۴۸۰۹۰
ایمیل مدیر سایت: [email protected]
پشتیبانی فنی: [email protected]
آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان امام خمینی، بعد از سی تیر، پاساژ ابزار یراق تهران، طبقه همکف، واحد ۱۳۷