بالابر برقی سیم بکسلی چیست؟ راهنمای خرید + آخرین قیمت

ویژگی ها و قابلیت های بالابر برقی سیم بکسلی ( وینچ تکفاز )

۱- قیمت پایین
این نوع بالابرهای برقی سیم بکسلی نسبت به سایر مدلها قیمت پایین تری دارند به طوریکه شما میتوانید باتوجه به نیاز خود با هزینه نسبتا کمی آنها را از بازار تهیه کنید.

۲- سبک بودن و قابل حمل بودن
بالابرهای برقی تکفاز نسبت به سایر مدل ها وزن بسیار کمی دارند وبرای مشتریانی که به علت نوع کاربری خود نیاز به یک بالابر پرتابل یا قابل حمل دارند گزینه بسیار مناسبی است.

۳- استفاده با سیستم برق تکفاز
از آنجاییکه برای راه اندازی این مدل از بالابرهای برقی از سیستم برق تکفاز یا همان ۲۲۰ ولت استفاده میشود و برق تکفاز در همه مکان ها به راحتی قابل دسترسی هست گزینه مناسبی برای کاربری های مختلف و استفاده در کلیه مکان ها میباشد.

۴ -قابلیت نصب و راه اندازی آسان
معمولا برای نصب و راه اندازی وینچ های تکفاز سیم بکسلی نیاز به تخصص و مهارت خاصی نیست و شما می توانید با نصب این نوع وینچ ها در یک جای محکم به وسیله قلاب هایی U شکلی که در بسته بندی این محصول موجود است و اتصال بالابر برقی سیم بکسلی به پریز برق به راحتی از آن استفاده کنید.

۵- قابلیت نصب در اتفاع یا روی زمین
بر خلاف سایر بالابرهای برقی که عموما فقط قابلیت نصب در ارتفاع را دارند شما میتوانید با استفاده از یک شاسی کوتاه و یا یک خرک ساده این نوع از بالابرهای برقی تکفاز را با توجه به نیاز خود برای دسترسی بهتر روی زمین نصب کنید و با استفاده از قرقره های مرکب نیروی کششی وینچ را در راستا وجهت هایی که نیاز دارید منتقل نمایید.

۶- قابلیت افزایش طول سیم بکسل
مدل های استاندارد وینچ برقی تکفاز معمولا ۲۰ متر سیم بکسل دارند ولی با توجه به ساختار بسیار ساده شما میتوانید با توجه به نیاز خود طول سیم بکسل راتا ۳۵ متر افزایش دهید.

۷- قابلیت افزایش توان وینچ به ۲ برابر ظرفیت
این مدل از وینچ های برقی سیم بکسلی به گونه ای طراحی شده است که کاربر میتواند با استفاده از یک قلاب قرقره استاندارد (که معمولا به عنوان یکی از لوازم جانبی در بسته بندی آنها موجود میباشد ) توان وینچ را ۲ برابر کند لازم به ذکراست که با دوبل کردن سیم بکسل توسط قلاب قرقره ارتفاع کاربری به نصف کاهش پیدا میکند یعنی اگر شما درحالت استاندارد وینچ که دارای سیم بکسل به طول ۲۰ متر میباشد جهت افزایش توان سیم بکسل را دوبل کنید ارتفاع کاربری شما به ۱۰ متر کاهش می یابد.

راهنمای انتخاب وینچ تکفاز (جرثقیل برقی کوچک)

از وینچ های تکفاز سیم بکسلی در چه مکان ها و چه مواردی استفاده می شود؟

همانطور که ذکر شد این مدل از وینچ ها استفاده های مختلفی دارند و نمیتوان برای کاربرد آنها محدودیتی قائل شد در عین حال در اینجا به عنوان نمونه به ذکر مواردی از کاربرد آنها به اختصار اشاره میکنیم.

۱- استفاده در کارگاه های ساختمانی

وینچ های تکفاز سیم بکسلی به راحتی با استفاده از قلاب های U شکل میتوانند به داربست متصل شوند به همین دلیل در پروژه های ساختمانی برای حمل برخی از مصالح به طور محدود از این مدل از وینچ ها استفاده میشود.

۲- استفاده در بالابرهای فروشگاهی و کارگاهی

در بسیاری از فروشگاه ها که از زیرزمین یا طبقه بالا به عنوان انبار و یا در رستوران ها به عنوان آشپزخانه استفاده میشودو محدودیت فضا نیز وجود دارد برای جابجایی کالاها در بین طبقات با نصب یک شاسی ریل مانند بالابرهایی ساخته میشود که به عنوان نیروی محرک این بالابرها از وینچ های تکفاز سیم بکسلی استفاده میشود.البته لازم به ذکر است اگر بخواهید هزینه بیشتری صرف این کار کنید میتوانید از بالابرهای هیدرولیک استفاده نمایید و استفاده از وینچ تکفاز سیم بکسلی در این نوع از بالابرها به علت صرف حداقل هزینه میباشد.

۳-استفاده در بالکن ها برای جابه جایی بار

اخیرا درساختمان های چند طبقه که فاقد آسانسور میباشند این مدل بالابرهای برقی سیم بکسلی را توسط یک بازویی لولایی در بالکن ساختمان نصب میکنند و از آن جهت انتقال بار به طبقات بالا استفاده میکنند.

توجه: البته در این مورد و کلیه موارد ذکر شده رعایت اصول ایمنی به عهده کاربران واستفاده کنندگان میباشد و در کاتالوگ و دفترچه های راهنما ذکر شده است که از این دستگاه ها به هیچ عنوان نباید جهت حمل اشخاص استفاده شود.

۴- استفاده درکارگاه های کوچک تولیدی و خدماتی

کارهایی مانند تراشکاری (جهت حمل قطعه در راستای دستگاه موردنظر) کارگاه های آهنگری، کارگاه های ساخت مخازن سی ان جی که از وینچ و یک مگنت بطور همزمان استفاده میشود، کارخانه ها وکارگاه های تولید انواع شیشه های میرال و ساختمانی کارگاه های ریخته گری و سالن های کوچک مونتاژو نصب دستگاه های صنعتی.

لازم به ذکر است این مدل بالابرهای برقی تکفاز را میتوان با نصب ترولی های مخصوص برقی یا دستی جهت جابجایی کالا درجهت افقی نیز استفاده کرد.

دربسیاری ازکارگاه های تولیدی وخدماتی کاربران با اضافه کردن یک ترولی مخصوص وینچ به بالابر برقی تکفاز و سوارکردن آن بر روی یک تیر آهن H شکل که در زیر سقف سالن نصب شده است از آن به عنوان یک بالابر برقی چهار کاره استفاده میکنند.

جرثقیل مناسب کار شما چیست؟

تماس با مشاورین استیل ابزار: ۳-۰۲۱۶۶۷۴۸۰۸۰

راهنمای خرید وینچ بالابر برقی سیم بکسلی

قیمت های به روز ۱۴۰۲

قیمت بالابر برقی 1402

وینچ های تکفاز سیم بکسلی درچه ظرفیت هایی دربازار موجود است؟

این تیپ از بالابرهای تکفاز در کارخانه های معتبر معمولا در ۸ ظرفیت و توان مختلف تولید میشوند که در ذیل به آنها اشاره میکنیم:

  • (۱۰۰ به ۲۰۰ کیلوگرم) مدل PA200
  • (۱۵۰ به ۳۰۰ کیلوگرم) مدل PA300
  • (۲۰۰ به ۴۰۰کیلوگرم) مدل PA400
  • (۲۵۰ به ۵۰۰کیلوگرم) مدل PA500
  • (۳۰۰ به ۶۰۰ کیلوگرم) مدل PA600
  • (۴۰۰ به ۸۰۰ کیلوگرم) مدل PA800
  • (۵۰۰ به ۱۰۰۰کیلوگرم) مدل PA1000
  • (۶۰۰ به ۱۲۰۰کیلوگرم) مدل PA1200

آخرین قیمت جرثقیل برقی سیم بکسلی [ بهترین گارانتی ]

خرید وینچ تکفاز

جرثقیل مناسب کار شما چیست؟

تماس با مشاورین استیل ابزار: ۳-۰۲۱۶۶۷۴۸۰۸۰

جهت اطلاع از سایر مشخصات و سایر توضیحات فنی میتوانید بر روی هر یک از مدل ها کلیک نمایید.

همچنین همکاران ما در استیل ابزار با شماره تلفن های ۶۶۷۴۸۰۸۰-۰۲۱ و۶۶۷۴۸۰۹۰ -۰۲۱  آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارایه اطلاعات فنی بیشتر به مشتریان محترم میباشند.

برای ارتباط و اخذ مشاوره می توانید از طریق تلگرام یا واتساپ نیز اقدام فرمائید:

ارتباط از طریق تلگرام ارتباط از طریق واتساپ