معرفی و فروش انواع جک پالت، استاکر و لیفتراک
میز هیدرولیک

راهنمای خرید انواع مدل ها + مشاوره رایگان

به روزرسانی قیمت ها در: اردیبهشت ۱۴۰۳

خرید جک پالت

جک پالت چیست؟

جک پالت وسیله ایست برای جابجایی آسان انواع بارهای سنگین و پالت های حجیم که در فروشگاه های کوچک و بزرگ، داروخانه ها، کارگاه ها، کارخانه ها و انبارها و همچنین سردخانه های بزرگ استفاده می شود.

همچنین جک پالت برای جابجایی انواع دستگاه های بزرگ صنعتی که جابجایی آنها به لحاظ ارزش مالی و آسیب پذیری دستگاه ها از حساسیت بالایی برخوردار است کاربرد دارد.

جک پالتها به دلیل طراحی خاص چرخها و دسته علاوه بر استحکام فوق العاده فرمان پذیری بسیاربالایی دارند، و این مشخصه باعث می شود که در مکان هایی که محدودیت فضا وجود دارد و برای استفاده بهینه از فضای موجود انبارها بهترین گزینه استفاده از جک پالت باشد.

این دستگاه را با عناوینی دیگر نیز می شناسند مانند: پالت تراک دستی، پالت بر دستی و جک پالت بر

جک پالت چیست

مشاهده کنید: فیلم آشنایی با جک پالت و نحوه استفاده

پخش ویدیو

مشاهده کنید: فیلم آشنایی با استاکر دستی و نحوه کارکرد

پخش ویدیو

استاکر ( لیفتراک دستی ) چیست؟

استاکرها هم مانند جک پالت برای جابجایی پالت و حمل بار در انبارها و کارخانه ها کاربرد دارد.با این تفاوت که استاکر قابلیت بالا بردن پالت تا ارتفاع ۱متر و۶۰ سانتیمتر از سطح زمین را دارد. (در بعضی از مدل ها تا ارتفاع ۳متر از سطح زمین)

به طور معمول استاکر ها جهت بارگیری و تخلیه بار از وانت بار یا کامیونت و همچنین قراردادن بار در قفسه ها با ارتفاع زیاد استفاده می شود.

استاکرها معمولا با تناژهای ۱ تن ۲ تن و۳ تن در بازار موجود است.

این دستگاه را با عناوینی دیگر نیز می شناسند مانند: استکر دستی، لیفتراک دستی، لیفتر دستی

معرفی انواع جک پالت و ویژگی های آنها

جک پالت استاندارد

جک پالت استاندارد دارای عرض ۵۵cm و طول شاخک ۱۱۵cm است. وجهت استفاده از پالت های چوبی ( که معمولا طول و عرض آنها کمتر از ۱ متر است ) و یا بارهایی که طول و عرضی کمتر از ۱ متر دارند مناسب است. جک پالت های استاندارد معمولا در تناژهای ۲.۵ تن، ۳ تن و ۵ تن در بازار موجود می باشد.مشاهده محصولات

جک پالت شاخک بلند

جک پالت هایی با طول شاخک ۲ متر هستند که معمولا برای جا به جایی صفحه های MDF و یا بارهایی به طول بیشتر از ۲ متر به صورت محدود کاربرد دارند. این نوع جک پالت معمولا با تناژ ۳ تن در بازار موجود می باشد.

مشاهده محصولات

جک پالت عریض

جک پالت های عریض با عرض ۶۸cm و طول شاخک ۱۲۲cm در سال های اخیر با افزایش استقبال رو به رو شده اند. این نوع جک پالت برای پالت های پلاستیکی با ابعاد ۱۳۰ در ۱۰۰ سانتی متر و جا به جایی دستگاه های با ابعاد بزرگ کاربرد دارند. معمولا انبارها و کارخانه های بزرگ از جک پالت عریض در کنار جک پالت استاندارد استفاده می کنند. این نوع جک پالت در تناژهای ۳ تن و ۵ تن در بازار موجود می باشد.

مشاهده محصولات

جک پالت ۲تن کوچک ۸۰سانتی

جک پالت شاخک کوتاه ( ۸۰cm)

این نوع جک پالت ها معمولا باتوجه به ابعاد کوچک و فرمان پذیری مناسب برای عبور از بین ردیف قفسه های سوپرمارکت ها و هایپر مارکت هاکاربرد پیدا کرده است. با گسترش فروشگاه های زنجیره ای و هایپر مارکت ها استقبال از این جک پالت رو به افزایش است. این نوع جک پالت در تناژهای ۲.۵ تن و ۳ تن در بازار موجود می باشد.

مشاهده محصولات

scissors pallet jack

جک پالت قیچی

این نوع جک پالت برای مکان‌هایی که نیاز به بالا آمدن پالت بار روی شاخک جک پالت به مقدار معین است، مورد استفاده قرار میگیرد. جک پالت قیچی قابلیت بردن پالت یا بار را تا ارتفاع ۸۰ سانتی متر مهیا می کند. این نوع جک پالت معمولا با سایز استاندارد ۵۵cm در ۱۱۵cm تولید می شود و فقط در تناژ ۱.۵ تن در بازار موجود می باشد.


مشاهده محصولات

جک پالت گالوانیزه استیل

جک پالت گالوانیزه

این نوع جک پالت مناسب محیط های با رطوبت بالا مانند سردخانه ها و سایر انبارهای مرطوب مناسب است. بار مورد استفاده غالبا خیس می باشد. به دلیل جنس بدنه این نوع جک پالت‌ها که گالوانیزه یا تمام استیل هستند، از زنگ زدگی شاخک و پمپ جک پالت جلوگیری خواهد شد. این نوع جک پالت معمولا با سایز استاندارد و تناژ ۳ تن در بازار ایران عرضه می گردد.


مشاهده محصولات

چه جک پالتی مناسب کار شماست؟

تماس با مشاورین استیل ابزار: ۳-۰۲۱۶۶۷۴۸۰۸۰

جک پالت 2 تن باسکول دار لیفتر

جک پالت باسکول دار

انبارها و کارخانه هایی که در هنگام جا به جایی و بارگیری کالا احتیاج به اطلاع از وزن کالا دارند می توانند از جک پالت ترازو دار استفاده نمایند. جک پالت باسکول دار در سایز استاندارد و یا سایز عریض و در تناژهای ۲ تن و ۲.۵ تن در بازار عرضه می شود. همچنین در صورت درخواست مشتریان، ارائه این جک پالت مجهز به پرینتر مقدور می باشد.

مشاهده محصولات

electric pallet jack

جک پالت برقی ( شارژی )

در جک پالت های برقی نیروی محرکه برای حرکت و بالابری نیروی الکتریسیته است که توسط باتری های قابل شارژ تامین می شود. اگرچه کاربری این جک پالت ها بسیار آسان تر از انواع دستی می باشد، اما به علت قیمت های بالای این مدل جک پالت، عرضه این محصول در ایران به صورت محدود انجام می گیرد.


مشاهده محصولات

roll pallet jack

جک پالت رول بر

جک پالت رول بر برای حمل بار رولی شکل یا استوانه‌ای شکل بر روی شاخک‌ها مورد استفاده قرار میگیرد. مانند ورق های فلزی و رول های بزرگ. این جک پالت برای حمل و نقل بارهای افقی مثل رول، غلطک، کلاف سیم، کابل، و غیره طراحی شده و با طراحی بهینه سازی شده دسته جک پالت، ارگونومی این جک پالت راحتی را هنگام کار به اپراتور می دهد.

مشاهده محصولات

مشاهده کنید: فیلم آشنایی با استاکرهای برقی و نیمه برقی

پخش ویدیو

مشاهده کنید: کاربرد استاکر برقی مگالیفت و نحوه استفاده از آن

پخش ویدیو

فروش ویژه انواع جک پالت استاندارد، عریض و...

به روز رسانی قیمت ها در: اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

مشاوره سریع انتخاب جک دستی، شارژی و برقی

تماس با مشاورین استیل ابزار: ۳-۰۲۱۶۶۷۴۸۰۸۰

فروش ویژه انواع جک پالت باسکول دار، برقی و شارژی

فروش ویژه انواع استاکر و لیفتراک دستی، شارژی و برقی

مشاوره سریع انتخاب جک پالت استکر لیفتراک

تماس با مشاورین استیل ابزار: ۳-۰۲۱۶۶۷۴۸۰۸۰

مشاوران فروش ما در استیل ابزار می توانند با توجه به نیاز و بودجه شما بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند به این منظور می توانید با شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۸۰۸۰ الی ۳  و یا مدیریت سایت ۰۲۱۶۶۷۴۸۰۹۰ تماس گرفته و یا با ذخیره شماره همراه ۰۹۱۲۲۲۰۰۱۷۷  از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با واتساپ

فروش ویژه

 استاکر برقی پلت فرم دار

پخش ویدیو

جک پالت برقی مگالیفت

پخش ویدیو

ویژگی ها و مشخصات یک جک پالت خوب و با دوام چیست؟

تهیه جک پالت با کیفیت و مطمئن

توجه به ویژگی های یک جک پالت خوب و تهیه آن از مراکز معتبر، باعث می شود در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و ایمنی کارکنان و کیفیت حمل اجناس خود را تضمین کنید. استیل ابزار با سابقه طولانی و تجربه کافی به شما کمک می کند تا بهترین نوع جک پالت را بر اساس نیازتان و با بهترین قیمت تهیه کنید.

 
معرفی استیل ابزار

فروشگاه استیل ابزار در فروردین ماه سال ۱۳۸۴ توسط  مهندس سید هادی رحیمی در قلب بازار ابزار ایران ( میدان حسن آباد ) با اولویت واردات و توزیع ابزار آلات ،جابجایی کالا از قبیل زنجیر ،سیم بکسل ،انواع جرثقیل های برقی و دستی و انواع جک( جک پالت، جک سوسماری، استاکر و …) تاسیس گردید و با تکیه بر مدیریت علمی و دقیق و استفاده از پرسنل جوان و تحصیل کرده و همچنین استفاده از تجربه بزرگان بازار ابزار به سرعت در این زمینه پله های ترقی را طی نمود. به نحوی که پس از گذشت سه سال ( به گواهی مرکز آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران) به بزرگترین وارد کننده ابزار آلات جابجایی ( جرثقیل، زنجیر، سیم بکسل و …) در ایران تبدیل گردید.

از سال ۱۳۸۷ با توجه به دارا بودن بزرگترین زنجیره فروش در سراسر ایران، استیل ابزار دامنه فعالیت خود را گسترش داد و علاوه بر ادامه فعالیت واردات در زمینه قبلی با پذیرفتن نمایندگی فروش و توزیع برند های معتبر ابزار در ایران از قبیل (Hyundai , Active , Strong , …) تبدیل به یکی از بزرگترین فروشندگان و توزیع کنندگان ابزار آلات صنعتی در سراسر ایران گردید، به طوری که هم اکنون سبد کالایی استیل ابزار شامل طیف وسیعی از جمله انواع کارواش های خانگی و صنعتی، انواع کمپرسورهای باد، انواع اینورترهای جوش کاری، انواع دریل فرز، مولد های تولید برق و … می باشد.

در حال حاضر شما کاربران گرامی می توانید با تماس مستقیم با تلفن های ۶۶۷۴۸۰۸۰-۰۲۱ و ۶۶۷۴۸۰۸۱-۰۲۱ و ۶۶۷۴۸۰۸۲-۰۲۱ و یا تلفن مدیریت ۶۶۷۴۸۰۹۰-۰۲۱ و هم چنین ارتباط از طریق واتساپ و تلگرام که به راحتی از طریق صفحات متعددی در سایت امکان پذیر شده است پس از مشاوره و اطلاع از قیمت، خرید خود را نهایی کنید.

معرفی استیل ابزار

جک پالت، جک پالت ، جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ، پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ، تراک دستی، تراک دستی ، تراک دستی ،تراک دستی ،تراک دستی ،تراک دستی ، پالت بر ایرانی، پالت بر ایرانی، پالت بر ایرانی، پالت بر ایرانی، پالت بر ایرانی، پالت بر چیتی، پالت بر چینی، جک پالت ایرانی، جک پالت چینی، جک پالت خارجی، بهترین جک پالت، خرید جک پالت، فروش جک پالت، بهترین جک پالت، خرید جک پالت، خرید بهترین پالت بر، استکر دستی، خرید استکر، بهترین استکر، فروش استکر دستی، لیفتراک دستی، لیفتراک استاکر، استاکر بدون برق، جک پالت قیچی، جک پالت کوتاه، جک پالت بلند، جک پالت قوی، جک پالت خرید، جک پالت فروش، جک پالت ارزان، جک پالت ارزون، فروشگاه جک پالت، نمایندگی جک پالت، نمایندگی جک پالت، گارانتی جک پالت، نماینده فروش پالت بر، استاکر فروش، خرید استاکر، فروش بهترین استاکر، استکر کارگاهی، استاکر فروشگاهی، نحوه کار استاکر، نحوه عملکرد جک پالت، پالت بر مگالیفت، پالت بر استرانگ، جک پالت هاردکسجک پالت، جک پالت ، جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ، پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ، تراک دستی، تراک دستی ، تراک دستی ،تراک دستی ،تراک دستی ،تراک دستی ، پالت بر ایرانی، پاجک پالت، جک پالت ، جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ،جک پالت، جک پالت ، پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ،پالت بر، پالت بر ، تراک دستی، تراک دستی ، تراک دستی ،تراک دستی ،تراک دستی ،تراک دستی ، پالت بر ایرانی، پاانواع جک پالت تنوع جک پالت راهنمای خرید جک پالت نحوه انتخاب جک پالت چه جک پالتی خوب است چه جک پالتی بخریم بهترین جک پالت ایرانی بهترین پالت بر ها انواع جک پالت محافظت از جک پالت تعمیر جک پالت آخرین قیمت جک پالت فروش جک پالت خرید جک پالت آخرین قیمت جک پالت پالت بر ایرانی پالت بر چینی پالت بر برقی پالت جک قوی جک پالت نشکن جک پالت مستحکم راهنمای چک پالت نگهداری جک پالت بررسی جک الت ها بررسی انواع پالت بر مقایسه جک پالت ها